Σε συνέχεια του αριθμ.πρωτ. 3571/8-4-2014 έγγραφο της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης, σας ενημερώνουμε ότι:
Τα ονόματα των εκπαιδευτικών που επιλέχθησαν για συμμετοχή στην εκπαιδευτική επίσκεψη στο Pernik της Βουλγαρίας στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος Comenius Regio «Key competencies ? professional and personal development», είναι τα παρακάτω:
Αφεντούλη Παναγιώτα, 10ο Δημοτικό σχολείο Λαμίας
Γκλαβάνη Μαρία, 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας
Καραβά Μαρία ,ΓΕΛ Σπερχειάδας
Κωνσταντίνου Διονύσιος, 2ο ΓΕΛ Λαμίας
Μαμμή Ζωή, 7ο Γυμν. Λαμίας
Οι εκπαιδευτικοί θα στείλουν αίτηση μέχρι 28-04-14 , στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (μέσω των Δ/νσεων) για την συμμετοχή τους ,στην οποία θα συνυπογράφει ο Διευθυντής του σχολείου τους, βεβαιώνοντας ότι δεν κωλύεται η λειτουργία του σχολείου με την απουσία τους. Περαιτέρω πληροφορίες για την εκπαιδευτική επίσκεψη θα δίνονται από την υπεύθυνη του προγράμματος, την κ. Στοφόρου Βασιλική.
Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης
Ηλίας Ι. Παλιαλέξης, M. Ed