ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΕΠΟΧΙΚΩΝ Η ΠΑΡΟΔΙΚΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΣΜΕΑΕ)

Λαμία, 20 Οκτωβρίου 2021

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας ανακοινώνει ότι έχουν αναρτηθεί οι πίνακες κατάταξης και απορριπτέων υποψηφίων για πρόσληψη οδηγού και συνοδού σχολικού λεωφορείου ΣΜΕΑΕ για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών σύμφωνα με την αριθμ. πρωτ.: 4058/30-08-2021 (ΑΔΑ: 9ΩΒΣ46ΜΤΛΗ-97Ψ), ΣΟΧ 1/2021 Απόφαση της υπηρεσίας μας.

Οι ανωτέρω πίνακες έχουν αναρτηθεί στα γραφεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπ/σης Στερεάς Ελλάδας και στην ιστοσελίδα της (https://stellad.pde.sch.gr).Κατά των πινάκων αυτών, επιτρέπεται στους ενδιαφερόμενους η άσκηση ένστασης μέσα σε αποκλειστική προθεσμία δέκα (10) ημερών (υπολογιζόμενες ημερολογιακά), η οποία αρχίζει από την επόμενη ημέρα της ανάρτησής τους, δηλαδή από 21/10/2021, ημέρα Πέμπτη, έως και 30/10/2021, ημέρα Σάββατο. Η ένσταση υποβάλλεται αποκλειστικά με ηλεκτρονικό τρόπο στο ΑΣΕΠ στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (prosl.enstasi@asep.gr) και για να εξεταστεί, πρέπει να συνοδεύεται από αποδεικτικό καταβολής παραβόλου είκοσι ευρώ (20 €), που έχει εκδοθεί είτε μέσω της εφαρμογής του ηλεκτρονικού παραβόλου (e-παράβολο), βλ. λογότυπο «ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΑΡΑΒΟΛΟ» στον διαδικτυακό τόπο του ΑΣΕΠ (www.asep.gr), είτε από Δημόσια Οικονομική Υπηρεσία (Δ.Ο.Υ.). Ο υποψήφιος πρέπει να αναγράψει τον κωδικό/αριθμό του παραβόλου στην ένσταση και να καταβάλει το αντίτιμο του ηλεκτρονικού παραβόλου μέχρι τη λήξη προθεσμίας υποβολής των ενστάσεων. Σε περίπτωση που η υποβληθείσα ένσταση γίνει δεκτή, το καταβληθέν ποσό επιστρέφεται στον ενιστάμενο.

Καμία ένσταση δεν υποβάλλεται στο Υπουργείο Παιδείας & Θρησκευμάτων / Διεύθυνση Ειδικής Αγωγής ή στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας.

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2021-2022 (xls)

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2021-2022 ΩΞΔΦ46ΜΤΛΗ-ΞΝΦ (ΜΕ ΑΔΑ/pdf)

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2021-2022

ΔΕ ΣΥΝΟΔΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2021-2022 ΩΜΞΔ46ΜΤΛΗ-ΓΑΟ(ΜΕ ΑΔΑ/pdf)