Σεμινάριο με θέμα: « Ρόλοι και αλληλεπιδράσεις εντός της σχολικής μονάδας ».

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ
Ο Σχολικός Σύμβουλος 5ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Ν. Εύβοιας κ.Παντιώρας Γαβριήλ διοργανώνει επιμορφωτικό σεμινάριο για τους εκπαιδευτικούς, που υπηρετούν στα Δημοτικά Σχολεία της περιφέρειάς του, την Πέμπτη 29 Μαΐου 2014  και από ώρα 08.30΄ έως 14.00΄. Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί σε αίθουσα του Δημοτικού Σχολείου Νέων Στύρων.
Το θέμα του σεμιναρίου είναι: « Ρόλοι και αλληλεπιδράσεις εντός της σχολικής μονάδας ».
Το πρόγραμμα του σεμιναρίου έχει ως εξής:
? Κατσιφή ? Χαραλαμπίδου Σπυριδούλα, Σχολική Σύμβουλος 1ης Περιφέρειας Δημοτ. Εκπ/σης Ν. Βοιωτίας. Εισήγηση: «Κατηγοριοποίηση του προσωπικού ρόλου στη σχολική μονάδα».
? Ζουγανέλη ΄Αννα, Σχολική Σύμβουλος 3ης Περιφέρειας Δημοτ. Εκπ/σης Ν.Βοιωτίας. Εισήγηση: «Αλληλεπίδραση με τον ?ΑΛΛΟ?, βασισμένη στην κινηματογραφική εικόνα».